ULUSLARARASİ ÖDÜLLER ve sertifikalar


2001 yılında, Birleşmiş Milletler Ekolojik Güvenlik Komitesi ve uluslararası Ekolojik Güvenlik Akademisi, Tianshi Şirketine 'Ekolojik Güvenliği en iyi şekilde gözeten Uluslararası Kuruluş' ünvanını vermiştir.
Tianshi ürünleri, ISO 9001 belgesiyle sertifikalandırılmış ilk ürünler arasında yer almaktadır. Tianshi Şirketi, Birleşmiş Milletler için üretim yapan resmi üretici şirketlerden biri olarak seçilmiştir ve dünyanın her yanına ekolojik sağlık ürünlerini gönderme hakkına sahiptir.
Tianshi ürünleri, FDA USA sertifikasına sahip bulunmaktadır. 2001 Moskova sağlık ürünleri bilimsel forumu tarafından ürünlerinin etkili olması nedeniyle altın madalya ile ödüllendirilmiştir. Rusya Havacılık ve Uzay kuruluşu Nİİ(Bilim Araştırmaları Enstitüsü) yaptığı araştırmalar sonucunda Tianshi Şirketi'ne 'Astronotlar için en iyi kalitede sağlık ürünleri üreten kuruluş sertifikasını layık görmüştür.
Havacılık ve Uzay Kuruluşu Nİ İ'nin Başkanlık Divanı, Tianshi Şirketi Başkanı Bay Lİ Sinyuan'ı BAE'nin onur üyesi ünvanına layık görmüştür.
Asya ve Amerika Üreticiler ve Ticaret Toplantısında Tianshi Şirketi, icat ettiği ve ürettiği orijinal sağlık ürünleri nedeniyle ödüllendirilmiştir.